Tutvustus

Pöialpoisi lasteaias on 12 rühma. Häbeliku, Aevastaja ja Helliku rühmas käivad 1,5-3 aastased lapsed. Dilidoni, Jõumehe, Unimütsi, Mõtleja, Tarkuri, Siipeli, Ninatarga ja Hampeli rühmas mängivad ja õpivad 3-7 aastased lapsed.  Meie lasteaia Õnneseene rühm on  tasandusrühm ja lapsed seal vanuses 3-7 a.

Kõikides rühmades on kaks mängutuba. See muudab laste olemise mõnusaks ja õppimise huvitavaks-õpetajatel on võimalik korraldada laste päev nii, et põnevat tegemist jätkub igale mudilasele. Laste õpetamise aluseks on Pöialpoisi lasteaias Johannes Käisi pedagoogilised põhimõtted ja kõikides rühmades  kasutusel mängulised õppemetoodikad.

Pöialpoisi lasteaias on 20 m3 ujula, kus ujumisõpetaja juhendamisel õpivad ujuma 3-7 aastased lapsed.

Lasteaia saalis toimuvad lõbusad lastehommikud ja perepeod. Argipäevadel saab koos muusikaõpetajatega laulda ja pillimängu harjutada või liikumisõpetaja juhendamisel liikumismänge mängida.

Lasteaias on head õuesõppe võimalused. Meil on liigirikas hooviala, lasteaia läheduses on mitmekesine looduskeskkond (jõgi, meri, rannaniit) ja  sotsiaalse õpperaja kasutamise võimalused.

Avaldatud 25.09.2023. Viimati muudetud 10.10.2023.